"Omadega rappa" 

Heia, vägev HORETES pere! 

Kutsume Sind räätsadega rabamatkale mis toimub 30.01.2021 Kakerdaja rabas. Sellele järgneb Rabav Matkakodu küüni kaminasaalis soe supp, maitsva kodukootud magustoit ja muidugi hea seltskond toredate jututamistega.

Päev algab kell 11.45 Kakerdaja raba veerel, RMK Noku lõkkeplatsi juurest.

(Waze-ga navigeerides: Kakerdaja raba matkarada, Noku lõkkekoht)

Matkajuhiga räätsamatk kestab 2-3 tundi – kulgeme vaikselt omasoodu, naudime raba vaikust ja vahetame mõtteid loodusega ja selle toimimise kohta.

Seejärel suundume Rabav Matkakodu küüni kus ootab meid soe söök/jook ja kamin. Päev lõppeb orienteeruvalt 18.00. Ruum on piisavalt suur, et olla koos aga turvaliselt hajutatult.

Rabav Matkakodu asub Kõrvemaa Maastikukaitseala lõunaservas, Vargamäe taga üle raba.

Rabav Matkakodu infot loe: www.rabav.ee

Riietu kihiliselt ja soojalt. Jalanõud peavad olema pahkluud katvad veekindlad matkasaapad. Botasetüüpi matkajalanõud ei sobi. Kummikutest sobivad ainult voodriga talviseks kasutamiseks mõeldud jalanõud. Räätsad kinnituvad pahkluu piirkonna külge ja on oluline, et saapad on veidi kõrgemad. Räätsad ja kõnnikepid on matkakorraldaja poolt.

Oma osalusest anna teada hiljemalt 25.01.2021

Hind: 50€. Palun tee ülekanne a/a EE732200221035063655 Horetes MTÜ

Registreerimistasu: 30€. Ülejäänu palun tasu hiljemalt 29.01. Kui sa soovid firmale arvet, siis anna sellest Sveale teada (sveaurvak@gmail.com).

Grupi suurus 13  - 20  inimest.

 Et koroona meie üritust ei kahjustaks, siis siseruumis, hoiame veidi distantsi või kanname maski!

Tervitades, Horetese seltsi juhatus

Ave, Annika, Kalev, Kert, Svea